Služby

Krátkodobý pronájem

Nabízíme krátkodobý pronájem jukeboxů MP3. Možnost krátkodobého pronájmu se skvěle hodí na svatby, rodinné oslavy a podobné akce.

Dlouhodobý pronájem

Ideální pro provozovatele restaurací, barů, diskoték nebo klubů.
Po prvotním telefonickém či emailovém kontaktu budete obratem navštíveni naším oblastním manažerem, se kterým dohodnete optimální řešení vhodného typu zábavního zařízení k umístění do Vaší provozovny. Po vzájemné dohodě nejen obchodních podmínek, které jsou individuálně stanoveny a odvíjejí se od dosažených tržeb, Vám bude zařízení neprodleně umístěno.
Hlavní výhody našich jukeboxů MP3:

  • nabízíme nové nebo zánovní jukeboxy mp3
  • při umístění více typů zařízení výhodnější podmínky, nejčastěji jukebox MP3, stolní fotbal, šipky
  • náklady s dopravou a instalací zařízení zábavní techniky hradí vždy naše firma
  • servis, technická podpora zdarma
  • měsíční aktualizace hudebních nahrávek
  • po nějaké době zařízení měníme za jiné či nové
  • autorské poplatků hradí naše firma
  • půlroční benefity

Servis a repasování dodaných zařízení

Zařízení Vám může náš servisní technik opravit, vyčistit, aktualizovat hudební nahrávky přímo u Vás na provozovně a v případě většího zásahu toto zařízení můžeme odvést k nám do dílny a tam provést kompletní repasi zařízení. Druhou možnost, tedy repase, doporučujeme, protože se ze zařízení stane zase novým prvkem vaší provozovny. Toto se výrazně projeví na tržbách.

Individuality a přání zákazníků

V Brně jsme ozvučili provozovnu o 200 m2, kde bylo použito 8 ks tří pásmových reproduktorů Yamaha a dva kusy zesilovačů Onkio.

Na provozovnách kde jsou instalována rádia, video projektory či televize Vám dokážeme tyto přístroje napojit na náš jukebox mp3 s přepínačem zvukového a obrazového signálu.
Jak to funguje?
Po spuštění skladby, videa či karaoke automaticky jukebox zeslabí zvuk ostatních médií a přepne obraz (pokud je zvoleno video či karaoke) a hraje pouze jukebox MP3.

Nevíte si rady s řešení nebo problémem na Vaší provozovně? Zavolejte nám!

Máme zkušený poradenský tým